top of page
IMG-20211212-WA0020.jpg

Atlas Eşya Depolama Hizmetleri
20 yıldan bu yana lojistik hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde sunan Atlas nakliyat;  evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı sektörlerinde  olduğu eşya depolama hizmetleri ile de büyük yankı uyandırmıştır. Gerek ev eşyası gerekse ofis eşyası gerekse de diğer türlü kıymetli eşyalarınızı depolama hususunda her konuda büyük bir titizlikle hareket eden firmamız kuruluşundan bu yana taşıma sektörüne dair her hizmetinde önemli başarılar kazanmıştır.

Son zamanlarda özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleşen kentsel dönüşümden dolayı taşımacılık sektörü büyük hız kazanmıştır. Kimi insanlar ev eşyalarını yeni aldıkları başka dairelere taşırken kimi insanlarsa eşya depolama hizmetinden yararlanmak istemektedir. İşte bu hizmeti karşılamak için siz değerli iş ortaklarımıza en doğru ve profesyonel biçimde yardımcı olabilecek nakliyat ve eşya depolama şirketi olarak karşınızdayız.

IMG-20211212-WA0017.jpg

Ev eşyası depolama konusunda büyük bir titizlikle hareket eden firmamız ön inceleme için evinize gelerek eşyalarınız ile ilgili gerekli detayları analiz ettikten sonra profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile gelerek tüm eşyalarınızı de monte ettikten sonra düzgün bir şekilde eşya paketleme işlemlerini yaparak eşyalarınızı firmamızın güvenli ve kaliteli depolarında muhafaza etmektedir. İstanbul eşya depolama alanında öncü firmalarından olan şirketimiz en ekonomik fiyatlarda en kaliteli depolama hizmetleri vererek depolama firmaları arasında en iyi depolama alanlarına sahiptir. Yurt dışına çıkacak olan akademik personeller ya da lisans personelleri için indirimli depolarımız bulunmakta ve geri dönüldüğünde teslim ettiğiniz gibi alma imkanı sunmaktadır.

Firmamız depolama hizmetlerinde ve İstanbul’un bazı bölgelerinde de küçük çaplı depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenle depolayan bir depolama firması olan Atlas  nakliyat ve depolama, siz değerli müşterilerimizin ne zaman almak isterse o zamanda kapınıza getirerek büyük titizlikle eşyalarınızı evinizde kurup yerleştirmektedir.

IMG-20211212-WA0019.jpg
IMG-20211212-WA0022.jpg

Firmamızı kaliteli yapan siz değerli iş ortaklarımıza verdiğimiz güven ve hizmettir. Atlas nakliyat ile tanışmak ve taşınmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden firmamıza ulaşmanız.

Uygun fiyat ve yüksek kalite eşya depolama hizmetimizden ve firmamızın 20 yıllık nakliyat hizmetleri ve  profesyonel eşya depolama tecrübemizle; hizmetlerimizde üstün müşteri memnuniyeti ilkemizden asla taviz vermediğimiz, güvenle faydalanabileceğiniz çalışma opsiyonlarımız mevcuttur. Ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, kasalarınızı, kıymetli eşyalarınızı, kullanılmayan muhtelif eşyalarınızı ve muhafaza edilmesi gereken diğer tüm eşyalarınızı İstanbul’un hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakası üzerinde yer alan depolamızda güvenle, uygun fiyat seçeneklerimiz dahilinde muhafaza edebilirsiniz. Kendimize ait eşya depolarımız, temizlik ve hijyen koşullarına ve güvenlik tehditlerine dikkat edilerek, rutubet, ışık gibi yıpratıcı unsurlardan korunaklı olarak profesyonel biçimde hizmetinize sunulmaktadır.

bottom of page