top of page
IMG-20211210-WA0054.jpg

Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul'dan Türkiye'nin her yerine Atlas Nakliyat olarak tüm illere hizmet vermekteyiz. Randevu sistemimiz çok basit. Arayın aracınızı ayıralım. 3 gün içinde taşıma ve yeni evinize geçişiniz bizimle daha kolay ve profesyonelce yapılsın. İşini bize bırakın. Sizin istediğiniz taşıma potansiyeli ve zamanında teslimat tam aradığınız yerdesizin...

Şehirler arası nakliyat işini bize bırakın sizin istediğiniz taşıma potansiyeli ve zamanında teslimat tam aradığınız yerdesizin.

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları haftalık araç sevkıyatları ile nakliye hizmetine devam ediyoruz. İstanbul,  gibi başlıca merkezi noktalardan haftalık eşya sevkıyatı ile sistemli ev taşıma işlemleri profesyonel şekilde sürdürüyoruz. Atlas nakliyat adını şehirler arası nakliyat hizmetleri ile söz ettirmenin gururu ile müşteri memnuniyetine değer ve önem veriyoruz.

 

 

 

Bir nakliye firmasından beklenen aslında çok basit bir taşıma işlemi olarak gözükür ama işin aslı öyle değildir. İstanbul'dan şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti bildiğiniz nakliye hizmetlerinden çok farklıdır. Evet müşteri en iyisini ve en uygununu ister. Fakat fiyatı düşürdükçe kalitenin düştüğünün farkına taşıma yapılırken varır. Ama iş işten geçmiş olur. Sizde korsanlardan uzak durun kurumsal ve profesyonel firmalar ile tanışın ve taşının.

İstanbul şehirler arası nakliye hizmeti için son model araçlar ve ekipmanlar ile müşterilerimizi "Nasıl memnun ederiz? ve ne gibi bir geri dönüşüm sağlarız?" sürekli tartışıp yeniliklerle çalışmaya devam ediyoruz. Evinizi taşıtacağınız firma ve elemanlar çok önemli olmaktadır. Beraber ekonomik koşullarda önemli hem müşterinin hemde hizmet veren firmanın tatmin olacağı rakamlar üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Ev taşımak, eziyet olmaktan çıktı. Yeni çıkan yöntemler ve bu işin uzman elemanları, ev taşıma işini, "şipşak" hallediyorlar. Özellikle İstanbul şehirler arası nakliyat sektöründe, asansörlerin kullanılması, ev taşıma işini son derece pratik hale getirmiştir.

Profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat edilen şey; bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Bu işte uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, işin uzmanı olan elemanlarımız ile işe koyulmaktadır.

Hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu naylonlarla paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır.

Evinizi taşıtacağınız firma önemli olduğu kadar şehirlerarası evden eve nakliyat için size ne gibi hizmetler verebilir bu önemli aslında. Şehirler arası ev taşıma sektöründe insanların fiyat alırken karıştırdığı ve hataya düştüğü en önemli faktör; Kamyoncu ile ev taşıma firmalarının fiyatlarıdır.

Daha açıklayıcı olmak gerekirse; x bir şehirler arası nakliyat firmasının verdiği teklif ile normal bir kamyoncunun verdiği fiyatı kıyaslanması arada yarı yarı fark olmasının sebebi; kamyoncunun malzemesiz, elemansız, profesyonel bir ekip olmadan bu işe kalkışmasıdır. Sonradan müşterilerin falanca firma şu fiyatı verdi siz neden yüksek diyorsunuz, gibi söylemleri ve sonucunda zarar görenin kendi ve eşyaları olmasıdır...

Bu durumda ne yapılmalı? Şehirlerarası evden eve nakliyat  firması araştırırken, kurumsal hizmet veriyorsa  eski müşterilerinden referans isteyin. Ev taşıma işini hafife almayın! İşinin ehli düzgün bir mobilyacının sökme takma işlemi yapması demek eşyalarınızın 3 sene değilde 10 sene size hizmet etmesi demektir.

IMG-20211210-WA0053.jpg
bottom of page